Wykład gościnny prof. Emidio Diodato pt. "Sport and Global Politics in a Shifting World Order"

We wtorek, 27 lutego, mieliśmy przyjemność gościć w Instytucie Studiów Europejskich UJ prof. Emidio Diodato z Uniwersytetu w Perugii, specjalizującego się w naukach politycznych, który przedstawił wykład zatytułowany "Sport and Global Politics in a Shifting World Order".

Spotkanie zgromadziło wielu studentów i wykładowców, a profesor Diodato swoim ciekawym i niezwykle ekspresyjnym wystąpieniem zaabsorbował uwagę wszystkich uczestników.
W sesji pytań studenci poruszyli wiele interesujących kwestii, w tym m.in. o możliwość wystąpienia kolejnej "wojny futbolowej". Wykład gościnny prof. Diodato został zorganizowany w ramach wymiany akademickiej programu Erasmus.

Obejrzyjcie fotorelację ze spotkania!