Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Biuro Instytutu Europeistyki (ul. Romana Ingardena 3) - kliknij aby rozwinąć treść

mgr inż. Monika Nowak - kierownik administracji

p. 131A
tel.: 12 663 29 80
e-mail: monika.a.nowak@uj.edu.pl

mgr Dorota Krętkowska

p. 131B
tel.: 12 663 29 88
e-mail: dorota.kretkowska@uj.edu.pl

mgr Izabela Fulanty

p. 131B
tel.: 12 663 29 87
e-mail: izabela.fulanty@uj.edu.pl

mgr Marta Bucewka

p. 131C
tel.: 12 663 29 70
e-mail: marta.bucewka@uj.edu.pl

mgr Anita Nitoń

p. 131C
tel.: 12 663 29 77
e-mail: anita.niton@uj.edu.pl

Biuro programu MA in Euroculture (ul. Romana Ingardena 3) - kliknij aby rozwinąć treść

dr Karolina Czerska-Shaw - koordynator

p. 148
tel.: 12 663 29 72
e-mail: karolina.czerska@uj.edu.pl

więcej o dr Karolina Czerska-Shaw - koordynator

mgr inż. Monika Nowak - kierownik administracji

p. 131A
tel.: 12 663 29 80
e-mail: monika.a.nowak@uj.edu.pl

mgr Duszan Augustyn

p. 135
tel.: 12 663 29 72
e-mail: duszan.augustyn@uj.edu.pl

więcej o mgr Duszan Augustyn

Biuro Centre for European Studies (ul. Garbarska 7A) - kliknij aby rozwinąć treść

dr Agnieszka Sadecka - koordynator programów

tel.: 12 429 62 07
e-mail: agnieszka.sadecka@uj.edu.pl

więcej o dr Agnieszka Sadecka - koordynator programów

mgr Sylwia Boryka

tel.: 12 429 62 07
e-mail: sylwia.boryka@uj.edu.pl

więcej o mgr Sylwia Boryka

mgr Elżbieta Baran

tel.: 12 429 62 07
e-mail: elzbieta.baran@uj.edu.pl

więcej o mgr Elżbieta Baran

mgr Katarzyna Glica

tel.: 12 429 62 07
e-mail: katarzyna.glica@uj.edu.pl

więcej o mgr Katarzyna Glica

Tina Momtaz

tel.: 12 429 62 07
e-mail: tina.momtaz@uj.edu.pl

więcej o Tina Momtaz

mgr Duszan Augustyn

tel.: 12 429 62 07
e-mail: duszan.augustyn@uj.edu.pl

więcej o mgr Duszan Augustyn

mgr Dariusz Stępniewski

tel.: 12 429 62 07
e-mail: dariusz.stepniewski@uj.edu.pl

więcej o mgr Dariusz Stępniewski