Tematem przewodnim VIII Kongresu jest „Edukacja, nauka, sztuka i społeczeństwo w XXI wieku: innowacyjne podejścia i kompetencje”.
Organizatorem tego wydarzenia naukowego jest Stowarzyszenie Współczesnych Badań Edukacyjnych (CEAD-Mugla) w Turcji wraz z Instytutem Studiów Europejskich Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Zapraszamy na VIII Międzynarodowy Kongres Współczesnych Badań Edukacyjnych w Krakowie, 8-10 lipca 2024 r.
Zapraszamy na warsztaty "Mediation  as an inclusive  and sustainable method  of resolving conflicts" - 23 kwietnia (wtorek), godz. 13.00-15.00

Warsztaty "Mediation as an inclusive and sustainable method of resolving conflicts" ("Mediacje jako inkluzywny i zrównoważony sposób rozwiązywania sporów") odbędą się 23 kwietnia (wtorek), w godz. 13.00-15.00, w sali 543, w Instytucie Studiów Europejskich, budynek WSMiP, ul. Reymonta 4 w Krakowie.
Zostaną przeprowadzone w formule hybrydowej, w języku angielskim.
więcej o Zapraszamy na warsztaty "Mediation as an inclusive and sustainable method of resolving conflicts" - 23 kwietnia (wtorek), godz. 13.00-15.00

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z radością zapraszamy na nadchodzące spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z ofertą programu studiów Joint MA in International Relations, specjalizacja Europa z perspektywy Wyszehradzkiej oraz ofertą stypendialną dostępną na rok akademicki 2024/25.
więcej o 22.04 - Spotkanie informacyjne i oferta stypendialna - Joint MA in International Relations
Zaproszenie do udziału w badaniu focusowym w projekcie REDIRECT

Masz mniej niż trzydzieści lat, jesteś pełnoletnia/pełnoletni i od co najmniej około 5-ciu lat mieszkasz w Krakowie?

Zespół badawczy projektu REDIRECT, The REpresentative DIsconnect: diagnosis and strategies for RECTification zaprasza Cię do wzięcia udziału w wywiadzie grupowym dotyczącym doświadczeń młodych ludzi i ich odczuć na temat polityki i demokracji.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu focusowym w projekcie REDIRECT
Seminarium naukowe:  Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15

Zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się 26 marca (wtorek), o godz. 13:15, w sali 543 budynku WSMiP przy ul. Reymonta 4.
Naszym gościem będzie pan dr Maciej Danko z Max Planck Institute for Demographic Research w Rostocku, który wygłosi wykład pt. Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski.
więcej o Seminarium naukowe: Modelowanie roli swobody przemieszczania się pracowników w kształtowaniu wzorców migracji w UE+ na przykładzie Polski - 26 marca (wtorek), godz. 13:15